Nowe kosmetyki LaQ – czy znowu zrobi się o nich głośno?

Polska marka LaQ nie spoczywa na laurach i zaskakuje nas kolejnymi nowościami. Nie tak dawno w sieci zawrzało po ukazaniu się serii żeli pod prysznic SHOTS! Nazwy i opisy tych żeli były dość kontrowersyjne. Przypomnijmy, otrzymaliśmy żel „Siki Weroniki” czy też „Różowy w Ch!”. Odbiorcy podzielili się na dwie grupy – osoby, które były nimi zachwycone bądź osoby nimi zniesmaczone. Jedno trzeba przyznać marce LaQ – nie dało się przejść obojętnie obok ich produktów.

Must break the rules

Na nową serię „Must break the rules – Music Shots” składają się produkty 2w1 – szampony do włosów i żele pod prysznic. Produkty mają pojemność 300 ml, w zależności od zapachu są dedykowane dla kobiet, mężczyzn lub w wersji unisex. Do każdego z poniższych kosmetyków został dodany kompleks postbiotyków, który nada skórze barierę ochronną, uniemożliwiając przesuszenie się skóry. 

„Zarówno kosmetyki serii Shots!, jak i nowej linii Music Shots!” cieszą się sporym zainteresowanie wśród klientek naszego sklepu” – zdradza Mariola ze sklepu Triny.pl. – „Na pewno nie brakuje również osób, którym komunikacja marki LaQ nie odpowiada”.

Krowa

laq krowa

MUUsisz się umyć! – nie tylko jednorożce mogą być kolorowe i magiczne. No i bądźmy szczerzy – kto jeszcze wierzy w jednorożce? Ale egzotyczna krowa? To jest to!

Przedstawiamy zatem nowy trend – Magical Cow! Zapach marakui, nie obory. Żel zmyje z Ciebie zapach budy. I obory. Z całego ciała i włosów. Produkt dostępny tutaj.

Kotka

laq kotka

Lepiej się umyć niż wylizać! – Każda kotka wie, że lizanie to podstawa. Zdajemy sobie jednak sprawę, jak ciężko jest przyjąć kocie pozycje. 

Z myślą o Kociakach stworzyliśmy ten żel. Świetnie nada się do mycia, zarówno ciała jak i włosów, pozostawiając kwiatowo-owocowy zapach. Nie musisz się zatem obawiać o wypadek w wannie czy pod prysznicem.

Możesz spokojnie się umyć, a lizanie zostawić na później. Produkt dostępny tutaj.

Lama

laq lama

Pluciem nie domyjesz! – Plujesz jadem? Czas trochę odpocząć. Od plucia of course. Jad też należy zmyć!

Lama otuli Cię zapachem tropikalnych owoców, niczym ciepły koc z alpaki. Pomoże doprowadzić do ładu i czystości zarówno ciało jak i włosy. Produkt dostępny tutaj.

Małpa

laq małpa

Małpa w kąpieli? Każda małpeczka potrzebuje bąbelków, żeby poczuć się jak w małpim gaju! Bierz żel o zapachu grejpfruta i zielonej herbaty. 

A czysta sierść niech będzie efektem ubocznym! Żel do mycia ciała i włosów świetnie się do tego nada. Produkt dostępny tutaj.

Królik

laq królik

Szoruj futro. Ziom! – Króliki wiedzą, że czyste futro to podstawa. Szczególnie jak skoczysz do lasu czy po Ziomki, to trzeba się wyszorować.

Żelem wyszorujesz futro – długie i krótkie – każde. I nie tylko futro, bo świetnie nadaje się do mycia włosów i reszty. 

A zapach? Drzewno-korzenny jak runo leśne! Produkt dostępny tutaj.

Pies

laq pies

Pies Ci mordę lizał! – Mordeczka musi być czysta, ale nie musi być olizana. No i sierść! Sierść też musi być czysta – to wie każdy pies. Ten na baby też.

Mordo Ty moja, tym żelem umyjesz zarówno sierść, jak i te miejsca jej pozbawione. I nadal będziesz męsko pachnieć. Produkt dostępny tutaj.

LaQ to więcej niż sam designer

Warto pamiętać, że poza zabawnym opakowaniem, kosmetyki LaQ oferują nam wysokiej jakości kosmetyki naturalne. W środku znajdziemy więc bogate składniki pochodzenia roślinnego idealne do oczyszczania ciała, jak również dodatkowo ułatwiające rozczesywanie włosów, bez ich dodatkowego obciążenia. 

Materiały do pobrania:

Triny.pl to sklep internetowy oferujący kosmetyki naturalne, akcesoria less waste oraz ekologiczne środki czystości. Wyróżnia się bogatą ofertą i profesjonalną obsługą nastawioną na potrzeby klienta. Produkty pakowane są w sposób ograniczający produkcję odpadów. W paczkach nie znajdziesz zbędnego plastiku!

Uwaga! Wszystkie treści publikowane na stronie media.triny.pl osoby zapisane do poniższego newslettera mogą bezpłatnie kopiować i zamieszczać w niezmienionej formie na dowolnych serwisach.